BALKON KORKULUKLARI - FERFORJE BALKON KORKULUKLAR

Balkon Korkuluk

BALKON KORKULUK - TERAS BALKON KORKULUK - BALKON KORKULUK MODELLERİ yapıları, apartmanların olmazsa olmaz parçaları arasında yerini almaya devam ederken, villaların iç kısmında da kullanılmaya başlamıştır. Bu nedenle, balkon korkuluk yapılarında çeşitli değişiklikler yapılmaya başlanarak, ürünler de daha modern ve dikkat çekici bir görünüme kavuşturulmuştur. Balkon korkuluk modellerinin bu kadar çeşitli olması, ürün satın almak isteyen kişilerin de dikkatini çekmeye devam etmiştir. Balkon korkulukların, sağlam ve güvenilir ürünlerin kullanımı ile tasarlanmış olması çok önemlidir. Balkon korkuluklar, özellikle de yüksek yerlerde oturan insanların; güvenliğini sağlayan önemli yapılardır. Birçok kişi, balkon korkuluklarına güç vererek, balkonda oturmaktadır. Bu nedenle, ürünlerin sağlam olması gerekmektedir. Balkon korkuluklarının eskimiş ya da aşınmış olması gibi bir durum söz konusu olduğu takdirde, kişilerin güvenliği de yüksek ölçüde tehlikeye girecektir. Firmamız, tasarlandığı ürünlerin görsel güzelliği ile olduğu kadar kullandığı malzemelerin kalitesiyle de dikkat çekmeye devam ettiği için; tasarımlarını yaparken; en sağlam ve kaliteli ürünleri tercih etmektedir. Bu nedenle, çok büyük bir darbe olmadığı müddetçe, balkon korkuluklarınıza herhangi bir zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Balkon Korkuluk Dayanıklılığı

BALKON KORKULUK TERAS BALKON KORKULUK, bu yapılar için en önemli koşul olarak bilinmektedir. Ürünlerin dayanıklı olup olmadığını anlayabilmek için ise; hangi malzemelerden hazırlandığını bilmeniz yeterli olacaktır. Firmamız tarafından tasarımı yapılmakta olan balkon korkuluklar; demir ve çelik gibi sağlam malzemelerden yapılmaktadır. Çelik balkon korkulukları yapılırken; ferforje yapılar kullanılmaya devam etmektedir. Ferforje, çeliğin dövülerek elde edilmesine verilen bir isimdir. Ferforje, dayanıklı ve kaliteli olmasının yanı sıra; pas ve kir tutmayacağı için; ürünlerin çok daha uzun süre kullanılmasına da olanak tanımaktadır. Paslanan herhangi bir eşya, zaman içerisinde çürüyerek kopma noktasına geleceği için; bu durum, balkon korkulukları için, oldukça büyük bir risk oluşturmaya devam etmektedir. Bu nedenle, balkon korkuluklarının, pas tutmaz maddelerden tasarlanmasına özen göstermenizde fayda vardır. Firmamızın ürettiği balkon korkuluklarının tamamı, pas tutmaz ürünlerden oluştuğu için; bu konuda da herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Balkon Korkuluk Modelleri

BALKON KORKULUK, birçok farklı çeşide sahip olduğu gibi; asimetrik kesimlerle yapılan farklı motiflerin varlığı da ön plana çıkmaya devam etmektedir. Özellikle de ev içlerine yapılmaya devam eden balkon korkuluk modellerinde; demirden yapılan desenlerin sayısı oldukça fazladır. Aynı tasarım figürleri, apartman dairelerinde de uygulanmaya devam etmektedir. Bu tasarımların üzerine yapılmaya devam eden çeşitli işleme motifleri de ürünlerin daha ihtişamlı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Özellikle de binaya dışarıdan bakan kişiler, balkon korkuluklarının görünümünden etkilensin istiyorsanız; demir kesim balkon korkulukların üzerine altın varak işlemeler yaptırmanızda fayda vardır. Bununla beraber, seçeceğiniz farklı tonlardaki renklerin de balkon korkulukları için; dikkat çekici özelliklere sahip olacağından da emin olabilirsiniz. Demir motiflere sahip olan korkulukların yapımında kullanılan malzemelerin içeriğinde de paslanmaz maddeler yer almaya devam etmektedir. Bu sayede, ürünlerde yaşanabilecek olan çeşitli tahribat durumları da mümkün mertebede engellenmiştir.

Balkon Korkuluk Fiyatları ve Kullanım Süresi

BALKON KORKULUK - TERAS BALKON KORKULUK , ürünleri satın almak isteyen kişilerin; en önem verdiği hususlar arasında yer almaya devam etmektedir. Balkon korkulukların fiyat aralıkları; ürünlerin yapısına ve sayısına göre değişiklik göstermeye devam ederken; kullanım süresinin, neredeyse ömürlük olduğunu bilmenizde fayda vardır. Firmamız, balkon korkuluk tasarımlarını yapmaya devam ederken; ürünlerin uzun süre kullanılabilmesi ve güvenliğin sağlanabilmesi amacıyla; demir, çelik gibi malzemeler kullanmaya devam etmiştir. Bu sayede, ürünlere; büyük ve sürekli uygulanan darbeler olmadığı müddetçe, kırılması ya da aşınması da kesinlikle mümkün olmayacaktır.

 

 

Balkon Korkuluk Ürün Hakkında :

 

 • Ferforje balkon korkuluk. Ürün resimde görüldüğü gibidir. kişiye özel tasarlanır ve yerinizde montajı yapılır. Ürün üretim süreci 30-45 gündür.
 • Resimde görünen balkon korkuluk metre ve işçilik hesaplanarak fiyata teklif hazırlanır.

 

Balkon Korkuluk Özellikler:

 

 • Malzeme : Rozet, demir,Özel Baba Demir,Motif İşleme,Tasarım,Cumba,Rozet ,Altın Varak İşleme Motifler,Mızrak Tasarımları
 • Renk seçenekleri : Siyah, beyaz,füme,mat seçenekleri İstendiğinde özel renk kullanılır.Altın varak işleme detaylı renk seçeneği de mevcuttur.
 • Tasarımlarımız Avrupa standartlarında tasarlanır ve Avrupa ülkelerine ihracatımız vardır.Özel Mimarlarımız tarafından tasarlanır.
 • Ferforje balkon korkuluk ürünlerimiz Özel mimarlarımızca tasarlanır çizilir.

 

Balkon Korkuluk Ürün Montajı :

 

 • Özel kargo paketlerinde teslim edilir. Veya Montaj tarafımızca montaj ekibimizce yapılır
 • İstanbul için yerinde montaj hizmetimiz vardır .
 • Kurulum tarafımıza aittir.İsternildiği taktirde mmontaj sizlerce yapılabilir modele göre konuşulmalıdır.

 

Balkon Korkuluk İptal ve İade Koşulları :

 

 • Balkon Korkuluk Ferforje Ürünleri parça halinde istenildiği taktirde kargodan teslim alınırken ürünler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalıdır.
 • Balkon Korkuluk Ürünleri ,Hasarlı paket veya ürün tespiti durumunda kargo yetkilisinden hasar tespit tutanağı hazırlaması talep edilmelidir.

 

Balkon Korkuluk Garanti Süresi :

 

 • Ferforje balkon korkuluk, Ürün garanti süresi tasarlanan ürünü ve seçilen modele göer değişiklik göstermektedir. Ürünlerimiz özel el içliği ile sizlere özel olarak üretilmektedir.
 • Teslim sonrasında ürünü kimyasal maddeler ile yıkanması temizlenmesinden kaynaklı ürünün bozulması sizlere ait olacaktır.Tarafımızca yapılan ürünler özel tasarımlardır.

 

BALKON KORKULUKLARI - FERFORJE BALKON KORKULUKLARI

BALKON KORKULUKLARI - FERFORJE BALKON KORKULUKLARI - BALKON KORKULUK MODELLERİ - BALKON KORKULUĞU - FERFORJE BALKON KORKULUĞU - BALKON DEMİR KORKULUK İSTANBUL

Yorumlar
Yorum yaz