Bahçe Kapıları

 

BAHÇE KAPILARI

Bahçe kapıları bir evin dış görüntüsü hakkında ciddi anlamda fikir verici dekorlardır. Sade desenlerden oluşturulmuş bir bahçe kapısıyla, modern desenlerden oluşturulmuş bir bahçe kapısı arasında mutlaka nüans farkları olacaktır. Ya da ihtişamlı gösterişli  bir altın yaldızlı motifler bahçenize bambaşka bir hava katacaktır. Bu minik farklılıklar yapınıza isteğiniz kimliği verme konusunda etkili olacaktır. Firma olarak bahçe giriş kapıları ya da diğer bir tabirle giriş bahçe kapısı noktasında envai çeşit ürün seçeneğimiz vardır. Bahçe kapısı yaptırmayı planlıyorsanız şayet, öncelikle yapılacak yerin ölçü ve genişliğini göz önünde bulundurarak modellerimizi inceleyebilirsiniz. Seçimlerinizde evinizin binasının yapısına göre seçimler yapmalısınız. Örneğin sade bir eve çok ihtişamlı yüksek altın yaldızlı bir bahçe kapısı  modeli yakışmayacağı gibi, çok ihtişamlı büyük bir yapıya da küçük sade bir bahçe kapısı yakışmayacaktır. Burada ki en önemli şey bina ile kapı modelinin görüntü açısından uyuşması ve   absürt bir görüntü vermemektir. Seçeceğiniz ürün başlığına karar verdikten sonra misal ben sade bir kapı tercih etmek istiyorum dedikten sonra sade bahçe kapılarımızı inceleyebilirsiniz. Bu noktada firmamız bahçe kapı modellerinde son derece geniş kapsamlı ürün katoğuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

DEMİR BAHÇE KAPISI - BAHÇE KAPILARI

  

DEMİR BAHÇE KAPILARI

 

Sürgülü bahçe kapıları daha çok mekandan tasarruf amaçlı kullanılır. Bahçe kanatlı olarak yapılsa mekan daralacağı için çok küçük bahçelerde bu sebeple tercih edilir. Bazen müşterilerimiz mekanları büyük olsa da demir bahçe kapıları nı tercih edebilirler. Bununda yegane sebebi kanatlı bahçe kapılarının motiflerde bir bölünme hissinin uyandıracağını düşünmeleri ve tek parça çalışılmış bir bahçe kapısını daha sade ve şık bulmalarıdır. demir bahçe kapısı uzaktan kumandalı olarak üretilebileceği gibi manuel olarak elle de çekilebilir. Bu kullanım çeşitlerinin ikisi de olabilir kişi nasıl kullanmak isterse kullanımını o şekilde gerçekleştirir. Raylı bahçe kapısı ve sürgülü bahçe kapısı model ve çeşitlerimiz sonderece geniştir. Eviniz Fransız balkonlara sahip açık renkli balkon korkuluğuna sahipse evinizin dış bahçe kapısıda beyaz renklerde zarif desenlerde tercih edilebilir. Aşağıda görmüş olduğunuz fotoğraf sürgülü bahçe kapısına bir örnektir. Daha fazla  demir bahçe kapı modelleri  için linkimize tıklayıp inceleme yapabilirsiniz.

 

BEYAZ DEMİR BAHÇE KAPISI MODELLERİ

 

DEMİR BAHÇE KAPISI - BAHÇE KAPI MODELLERİ

  

 FERFORJE BAHÇE KAPILARI

Ferforje bahçe kapıları tercih edilebilecek bahçe kapısı çeşitlerimizdendir. Evinizin bahçesinin dışarıdan gözükmesini istiyorsanz normal cam istemiyorsanız buzlu cam teercih edebilirsiniz. Cam ve ferforjenin uyumu son derece göze hitap eder bir nevi bu camlar güzel bahçenizin vitrini olur. Burada kullanım amacıda mühimdir bahçenizin yeşil alanlarının görünmesini isterseniz çiçeklerinin dıarıdan güzel bir görsel oluşturmasını isterseniz içeriyi gösteren buğusuz cam modellerini tercih etmeniz çok daha mantıklı olur. Fakat hem şık olsun hem de mahremiyet alanımızı oluşturalım gibi bir isteğiniz varsa buğulu camın kulanımı sizin için daha makul olacaktır.

 

VİLLA FERFORJE GİRİŞ KAPISI

 

BAHÇE KAPILARI - BAHÇE KAPISI

  

FERFORJE BAHÇE KAPI MODELLERİ

Ferforje bahçe kapı modelleri bahçe duvar korkulukları eşliğinde kullanıldıklarında bahçenizin dış cephe kompozisyonnu çok daha bütünsel ve hoş duracaktır. Ferforje bahçe kapıları evinizin dış cepheden derli toplu ve zarif görünmesini sağlar. Sadece bu sebeple bile olsa ferforje bahçe kapıları tercihi edilebilir. Ferforje bahçe kapılarının diğer kapılarla mukayese edilince, tercih edilmesini sağlayan çok önemli özellikleri vardır. 

 

  • Ferforje bahçe kapısı modelleri kilit ve sistemsel motorlar eşliğinde kurulumu gerçekleştiğinden. Bahçenize davetsiz kişilerin girmesini engeller.
  • Bahçe kapıları hoş ve zarif görünümleriyle evlerinize değer katar.
  • Demir maddesinin sağlamlığından dolayı ürünler uzun süre sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet eder.
  • Ferforje düz demireğildir. İşlenerek ve birkaç kez boya işemine tabi tutularak üretilirler. Dolayısıyla asla paslanmazlar.
  • Ferforje bahçe kapılarının temizliği son derece kolaydır. Bahçenizi suladığınız hortumla su tutarak tozunu akıtabilirsiniz.

 

Ferforje bahçe kapıları modellerinden beğendiklerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Mimarlarımız otoket çalışmasını yaptıktan sonra sizlerde onay verirseniz, hayal ettiğiniz bahçe kapısının imalatı için ekiplerimizi yönlendirir ve en kısa sürede hergün hayal gücünüzün bir ürünü olan kapıdan evinize girmenin mutluluğunu yaşarsınız. 

 

SİYAH FERFORJE BAHÇE KAPILARI

 

BAHÇE KAPISI - DEMİR BAHÇE KAPILARI

 

BAHÇE KAPILARI ÖRNEK ÜRÜN VİDEOMUZ

 

 

KALİTELİ FERFORJE ÜRÜNLERİMİZİ DAHA YAKINDAN İNCELEMEK VE YAPILIŞ AŞAMALARINI ÖĞRENMEK İSTERSENİZ LÜTFEN BAHÇE KAPILARI `NA TIKLAYINIZ

0,