DEMİR CAMİ GİRİŞ – ÇIKIŞ KAPI ÇEŞİTLERİ

Demir gibi sağlam imanımızı gerçekleştirdiğimiz muhteşem yapılar olan camilerin kapıları, cami mimarisinde oldukça önemli bir anlam taşımaktadır. İmanı yüreğinde gelen her inanana kapılarını açan camilerin görsel bütünlüğünü yakalamak amacıyla Osmanlı motifli ve işlemeli kapılar çok yerinde bir tercih olacaktır. Sürgülü otomatik ya da manuel çeşitleri bulunan bu cami kapı modelleri, son çıkan teknoloji ile titizlik içinde hazırlanır. Bünyesinde özel tasarımlara da yer veren sektöründe birinci olan firmamız Köksal Ferforje, iyi kaliteyi sıkı çalışma ile birleştirdi ve ortaya bu nadide sanat eserlerini çıkardı.

Türkiye gibi manevi değerlerine oldukça fazla önem veren bir ülkede, böylesine önemli yapıları kötü işçilik ile üretilmiş, kalitesiz ürünlerle süslemek oldukça kötü bir karar olacaktır. Zira kötü işçilik ürünü ferforje ürünleri gerek kaynak yapma işlemi sırasında, gerek montaj sırasında sağlamlığından ödün verecektir.

 

FERFORJE CAMİ KAPILARI MODELLERİ

 

CAMİ DEMİR KAPISI - CAMİ KAPILARI

 

Köksal Ferforje’nin Demirden Ferforje Kapılarına Sunduğu Birbirinden İnanılmaz Fırsatlar

1)En iyi malzemelerden üretilen en kaliteli ferforjeden demir cami kapısı ürünlerinden yararlanma fırsatını sadece bir tık ile ayağınıza getiriyoruz.

2)En iyi kaynak teknikleri ile ayrılma - kopma yapmaz demir birleşim sayesinde çok uzun süre kullanım imkânını siz, değerli müşterilerimize sunuyoruz.

3)Alanında uzman ekibimiz ile hızlı montajlama yaparak zamanınızın kıymetini biliyor ve bunu takdir ediyoruz.

4)Ücretsiz montaj garantisi ile ödeme kolaylıklarını sizlere sunuyoruz.

5)İşinin ehli maden ve endüstri mühendisleri tarafından kontrol edilen alaşım süreci ile en sert dökme demir kapıya sahip olma fırsatını ayağınıza getiriyoruz.

6)Kalitesinden ödün vermeyen sektöründe bir numara olan firmamız Köksal Ferforje ile yıllarca dekoratif bir ferforje ürün olarak kalacak Köksal Ferforje cami kapı ürünlerinden faydalanma fırsatını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

7) Türkiye’nin hemen hemen her şehrine üretim yaparak sizi kaliteden mahrum bırakmıyoruz.

0,