Tamamı ile Ferforje Kapı Modelleri ve Çeşitleri

Ferforje kapıları hayatımıza gireli uzun zaman oldu. Girdiğinden bu yana asla şikayetçi olmayan hatta sürekli tavsiye edilen bir firma oluşumuz bizi bu günlere taşımıştır.

Ferforje kapı denildiğinde bilmeyen yoktur demir dövme sanatı ferforje kapı motifleri ile üretildiğini. Bu dövme işlemi sonrası daha zarif bir görünüme kavuşan kapı ölçülendirildikten hemen sonra en hızlı şekilde teslim edilir. En çok kullanılan ferforje kapı modellerini saymak gerekirse eğer

  • Ferforje villa kapısı: Modelleri bakımından doğal ve motifleri ile değerli ürünleri oluşturmaktadır. Çoğu örnek üzerindeki desenler özenle seçilerek farklı yönler açığa çıkarılmaktadır. Özellikle de iç ve dış mekanların vazgeçilmez ürünlerini oluştururken konforlu geçirler için birebir ürünlerdir.
  • Ferfor bahçe kapısı: özellikle aracı olan veya araçsız yaya geçişlerinde duvar korkuluğu ile birlikte kullanımı söz konusu modelleri kapsamaktadır. Herkese ve her eve aynı farkındalığı kazandırır. Özellikleri konusunda son derece işlevsel olduğu bilinmektedir.
  • ferforje balkon kapısı : Balkon girişleri yerden yüksekliği az ve hırsıza misafir olacak şekilde ise, bu değil ancak çocuğumun geçişini engellemek istiyorum diyorsanız mutlaka yaptırmanız gereken ürün örneği oluşturmaktadır. Değeri ve önemi azımsanmamalıdır.
  • ferforje apartman kapısı: bina ile eşdeğer bir görüntü ve yapıya sahip oldukları açıkca ortadadır. Bu sebeple ferforje apartman kapıları genel itibari ile giriş çıkışların apartman içerisinde önemli bir noktada olması nedeni ile kaliteli olması gerektiğini vurgulamaktadır.
  • ferforje bina kapısı: giriş ve çıkış amacından bahsetmiş olduğumuz kapılardan bu da aynı fonkisoyonlara sahip geniş ölçüde dilediğiniz gibi üretebileceğiniz modelleri oluşturabilmektedir. Son yılların en çok kullanılan ürünü ferforje ile yapılara güçlü görünümler kazandırmaktadır.
  • Raylı ve sürgülü modelleri : Ürünler burada genellikle bahçe alanında çeşitli olarak dizayn edilerek oluşturulurlar. Özellik bakımından ise motor ile işlevsel hale getirilirler.
  • Daire ve ev kapısı: Dış alan da giriş için uygulaması gerçekleştirilmiştir. Yapısının durumu uygulamaya karşı duyarlı ve apartman bina alanlarında mutlaka tercihi yapılmaktadır.

Bu ürünler tamamen şimdilerde güncel olarak tercih edilme yüzdeleri ile oluşturuldu.Pek çok alanda ferforje uygulamalar söz konusudur. Ferforje kapı düşünmeyip diğer modellere bakmak isterseniz ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Ferforje kapı modelleri buradaki linkten detayları ile birlikte incelenebilmektedir.

 

 

Yukarıda gördüğümüz ferforje kapı örneğimiz çok sade tasarlanmıştır ancak o sadelik aynı zamanda ihtişamlı bir görüntüye de sahiptir. Kapının beyaz oluşu ve aynı zamanda doğayla içiçe oluşu gerçekten çok hoşuma gitti diyebilirim. Beyaz üstünde bir de altın detaylara da yer verilmiştir. Bu da farklı bir hava katmıştır zaten. Motifler ve renk açısından gerçekten dış çevre ile uyumlu duruyor.